پنجشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۸
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / سرگرمی / تعبیر خواب پرنده | تعبیر خواب پروانه از بزرگان تعبیر خواب هنوز رتبه بندی نشده است
خواب پرنده تعبیر خواب پروانه از 603x330 - تعبیر خواب پرنده | تعبیر خواب پروانه از بزرگان تعبیر خواب

تعبیر خواب پرنده | تعبیر خواب پروانه از بزرگان تعبیر خواب

تعبیر خواب پرنده | تعبیر خواب پروانه از بزرگان تعبیر خواب

تعبیر خواب پرنده

تعبیر خواب جالب و کامل پرنده و پروانه از بزرگان تعبیر خواب بخوانید.

 

تعبیر خواب پرنده به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

پرنده در خواب مراد است مگر پرندگان مکروه مثل کلاغ، جغد، خفاش، کرکس و یکی دو نوع مرغان مرداب زی و مردخوار که در جای خود توضیح داده می شود.

 

پرندگان حلال گوشت بهتر از پرندگانی هستند که گوشتشان در مذهب ما حرام شده و پرنده زنده بهتر از پرنده مذبوح است و به همین نحو پرنده خوش نقش بهتر است از پرندگان یک رنگ یا پرندگانی که رنگ نامطلوب و غیر طبیعی دارند.

 

اگر در خواب دیدید که پرنده ای دارید به مراد دل خود می رسید بخصوص اگر پرنده خوش رنگ و خوش آواز باشد. این گویای رسیدن به نهایت مراد است و مبارک خوابی است.

 

اگر خودرا در پرنده فروشی مشاهده کردید و ان پرندگان بشما تعلق نداشتند و حتی نمی توانستید یکی از ان ها را تصاحب کنید موردی پیش می آید که از مشاهده کامروائی دیگران حسرت می خورید همانطور که در مورد پرواز پرستو ها در آسمان گفته شد.

 

کبوتر نماد عشق و صلح و دوستی است و کبوتر ماده زنی است صالح و پاکدامن و خوب و خوش خلق و چنان چه در خواب دیدید کبوتری ماده دارید زنی با این خصوصیات در زندگی شما نقش می گیرد و دگر گونی هائی به وجود میآورد. اگر پرنده رابا جوجه دیدید صاحب فرزند می شوید و اگر چندین پرنده داشتید به مراد می رسید و کام شما از چند جهت روا می گردد.

بخوانید :  عکس پروفایل شاد عاشقانه دختر و پسر

 

اگر پرنده ای داشتید که پرید و شما هم به دنبالش رفتید مجذوب می شوید یا به سفر می روید و اگر این پرنده رفت و باز نگشت به نوشته مجلسی زیان می بینید و محتمل خسارت می شوید. کشتن پرنده نیز خوب نیست.

 

در مورد هر یک از پرندگان بجای خود توضیح داده می شود. این حکم کلی در مورد پرنده است. اگر ببینید جغد یا کرکسی از دست شما پرید و رفت بلائی از شما دور می شود و اگر کبوتری رفت عشقی را از دست می دهید. گنجشک دوست مزاحم و وراج است.

 

تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین

اگر بیند پرنده داشت و از دست او بپرید و دیگر بار به دست او آمد، دلیل که حاجت او روا شود. اگر بیند پرید، دلیل که بعضی از مال او برود.

بخوانید :  زیباترین اس ام اس های آغاز فصل پاییز 96

 


 

تعبیر خواب پرنده | تعبیر خواب پروانه از بزرگان تعبیر خواب

تعبیر خواب پروانه

تعبیر خواب پروانه به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

پروانه هم انسان سبک مغز و احمق و جلف است و هم هوس است و از نوع هوس های زودگذر بخصوص هوس های جوانانه و کودکانه. پروانه در خواب های ما معرف سبکی و جلفی نیز هست.

 

چنانچه در خواب خود فقط پروانه ای دیدید که به تماشای ان ایستاده بودید ضمیر نا خود آگاه شما از طلوع یک هوس در زندگیتان خبر می دهد و این که به پیروی از این هوس شان خویش را تخفیف می دهید.

 

اگر به دنبال پروانه ای می دویدید و می خواستید وی را بگیرید خواب شما می گوید که به دنبال هوس می روید که رسیدن یا نرسیدن به ان تغییری در زندگی شما پدید نمی آورد.

 

چنانچه مردی سالمند و متکفل یک خانواده در خواب ببینید که به دنبال پروانه ای می رود یا پروانه ای را گرفته به نوشته ابن سیرین ضعف و نادانی خودرا بروز می دهد که در شان و مرتبه او نیست.

 

حال اگر در خواب دیدید که پروانه ای رابه عمد کشتید خواب شما می گوید که باطنا نمی خواهید هوس باز و متلون شناخته شوید ولی در زندگی شما پیش می آید که باید با هوشیاری و دانائی با ان برخورد کنید.

بخوانید :  تعبیر خواب توپ | تعبیر خواب توپ جنگی از بزرگان

 

بطور کلی پروانه بیشتر هوس است و داشتن ان هوس بازی است و پروانه بزرگ و خوش رنگ که نقوش زیبا روی پر و بال خویش دارد یک زن خوب روی فتان است و نوشته اند که به دنبال چنین پروانه ای دویدن و رفتن استقبال از مهلکه است.

 

اگر پروانه ای پرواز کنان آمد و بر دست و سر شما نشست جذبه ای و هوسی شما را اغوا می کند و فریب می دهد. گرفتن و حبس کردن پروانه در شیشه یا خشکاندن ان در آلبوم و کتاب تقوی و پاکی و پرهیزکاری است.

 

تعبیر خواب پروانه به روایت محمد بن سیرین

پروانه درخواب، مردی ضعیف و نادان است که خود رابه نادانی در هلاک اندازد.

 

تعبیر خواب پروانه به روایت ابراهیم کرمانی

اگر بیند پروانه از پس پشت او بپرید و ان کس وی را نگرفت، دلیل که به کنیزکی دوشیزه دست دراز کند از او مضرت نرسد. اگر بیند پروانه را بکشت یا در دست او هلاک شد، دلیل که فرزندش هلاک شود.

 


منبع

لطفا امتیاز خود را ارسال کنید

درباره ی علی

مطلب پیشنهادی

خواب موز از معبران غربی و ایرانی 310x165 - تعبیر خواب موز از معبران غربی و ایرانی

تعبیر خواب موز از معبران غربی و ایرانی

تعبیر خواب موز انواع تعبیر خواب میوه موز را در اینجا خواهید خواند و تعبیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

10 + چهارده =