پنجشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۸
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / سرگرمی / تعبیر خواب پرتقال | تعبیر خواب نارنگی از معبران غربی هنوز رتبه بندی نشده است
خواب پرتقال تعبیر خواب نارنگی از 503x330 - تعبیر خواب پرتقال | تعبیر خواب نارنگی از معبران غربی

تعبیر خواب پرتقال | تعبیر خواب نارنگی از معبران غربی

تعبیر خواب پرتقال | تعبیر خواب نارنگی از معبران غربی

تعبیر خواب پرتقال

تعبیر خواب دو نوع میوه از جمله پرتقال و نارنگی را در اینبخش بخوانید.

 

تعبیر خواب پرتقال به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

دیدن پرتقال در خواب شیرینی و کامروائی است. پرتقال میوه ای است خوش عطر و خوش بو که به چشم نیز خوش می آید دراین صورت نمی تواند در خواب بد باشد.

 

معبران کهن در مورد پرتقال چیزی ننوشته اند اما به یقین کام است و فرزند خوب است، اگر مقدار زیادی پرتقال داشته باشید مالی است که نصیب شما می شود و اگر تعدادی پرتقال داشته باشید فرزندان شما هستند.

 

پرتقال لک دار و لهیده خوب نیست چه از بیماری و گرفتاری یکی از فرزندان شما صحبت می کند و اگر فرزند ندارید بی تردید یکی از عزیزان شما نزدیک است بیمار می شود یا مختصر گرفتاری پیدا می کند. دیدن پرتقال کال و سبز خوب نیست و بهتر است که پرتقال خیلی زرد و رسیده در خواب ببینید.

بخوانید :  چهره جذاب زن 47 ساله که شبیه دختر 20 ساله است

 

اگر در خواب دیدید که پرتقال می خرید موردی برای انتخاب پیش می آید که شما ناگزیر می شوید چیزهائی یا کسانی را بر دیگران امتیاز بدهید و اینکار را خیلی راحت انجام می دهید.

 

اگر در خواب دیدید که پرتقال می فروشید یک معامله پولی می کنید. اگر درخت پرتقال در خانه داشتید خوب است چون خانواده را گرد خود جمع می کنید بخصوص اگر ان درخت پر بار باشد.

 

اگر پاکت پرتقال شما پاره شد و پرتقال ها روی زمین پخش شدند حادثه ای موجب تفرقه می شود و کسانی از اطراف شما پراکنده می گردند و هر یک به طرفی می روند و اگر دیدید که پرتقال ها را از روی زمین جمع می کنید یا از درخت می کنید خوب است چون موجب اجتماع عزیزان خود می شوید و همه ی را در کانونی گرد می آورید به هرحال دیدن پرتقال در خواب شیرینی کام است مخصوصا اگر ترش نباشد که ترشی در خواب خوب نیست.

بخوانید :  تعبیر خواب تصادف با ماشین + تعبیر دزدیده شدن ماشین

 


 

تعبیر خواب پرتقال | تعبیر خواب نارنگی از معبران غربی

تعبیر خواب نارنگی

 

تعبیر خواب درخت نارنگی

 اگر در رؤیا درخت نارنگی مشاهده کردید نشانه‌های خوبی برای شما به وقوع خواهد پیوست. برای عشاق بهتر شدن روابط و برای زنان احتمال بارداری را در پی خواهد داشت.

 

تعبیر خواب بوی نارنگی

 اگر در خواب بوی نارنگی را احساس کردید دلیل بر زندگی یکنواخت شما دارد. پس در همین لحظه به فکر تغییری در سبک زندگی و لذت بردن از آن باشید.

 

تعبیر خواب نارنگی از معبرین غربی

نارنگی در خواب سمبل درک نادرستی از واقعیت است. دیدن وضعیت چشمان هر کسی نشان دهنده واقعیت‌هایی است که درون اوست. ونگا درکتاب تعبیر خواب خود اشاره به این موضوع دارد که دیدن نارنگی در خواب میتواند به درک و فهم بیننده خواب در مورد وقایع پیرامونش کمک کند.

بخوانید :  شعر طنز و جالب درباره تعطیلات ایران

 

زنان اگر در خواب نارنگی ببینند بیانگر این است که همسرانشان وقایعی را از ان‌ها مخفی کرده‌اند. بنابر این بهتر است که به ان‌ها نزدیک شده و با اختصاص دادن وقت بیشتر محبت خود رابه ان‌ها ابراز کنند.

 

تعبیر خواب خوردن نارنگی

تعبیر خواب نارنگی از معبرین غربی

 اگر در رؤیا خودرا در حال خوردن نارنگی مشاهده کردید نشانه این است که در واقعیت وضعیت بسیار پیچیده تر از حد تصورات شماست که دراین حالت مقصر شما هستید و دلیل ان ساده لوح بودنتان در روابط با دیگران است.

 

بنابر این لازم است که هر حادثه‌ای را از نقطه نظر خودش درک کنید تا به وسیله دیگران. شما نیاز به یادگیری چگونه فکر کردن و تصمیم گرفتن به صورت مستقل دارید.

 


منبع

لطفا امتیاز خود را ارسال کنید

درباره ی علی

مطلب پیشنهادی

خواب موز از معبران غربی و ایرانی 310x165 - تعبیر خواب موز از معبران غربی و ایرانی

تعبیر خواب موز از معبران غربی و ایرانی

تعبیر خواب موز انواع تعبیر خواب میوه موز را در اینجا خواهید خواند و تعبیر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

1 × دو =