جمعه , فروردین ۳۰ ۱۳۹۸
خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / روانشناسی / برترین ویژگی جذاب مردانه هنوز رتبه بندی نشده است
ویژگی جذاب مردانه - برترین ویژگی جذاب مردانه

برترین ویژگی جذاب مردانه

برترین ویژگی جذاب مردانه

آشنایی برترین ویژگی جذاب مردانه

 

مردان دارای ویژگی های میباشند که باعث جذابیت انها می‌شود با ما در سایت پرسیس باشید سرنخ‌های شنودی و بویایی روی دریافتی که ما از جذابیت یک فرد داریم، تاثیر زیادی میگذارند‎

 

ممکن هست شما خیلی خوش‌تیپ باشید، مثلا مثل فلان هنرپیشه‌ی مشهور، اما شاید این برای جذب دختری که دوستش دارید کافی نباشد. طبق یک بررسی اخیر که توسط محققان لهستانی انجام شده، جذابیت، به ظاهر شما بستگی ندارد، بلکه اکثر به این مربوط هست که صدای شما چقدر آرامش بخش هست و چقدر بوی مفید می دهید!

بخوانید :  9 علت خیانت مردان به زنان (مردان خیانتکار)

 

به گزارش پرسیس:محققان برای این بررسی‌ها، به ارزش‌های ادبی سه دهه‌ی قبل نگاه کردند و چیزی که یافتند این بود که صدا میتواند طیفی از رفتارها را به شنونده منتقل کند، مثلا این که شما تا چه حد مسلط و چیره‌دست هستید، چقدر اهل کمک و همکاری هستید، اوضاع روحی و عاطفی شما چگونه هست و حتی بدن‌تان چقدر تنومند هست!

 

آشنایی برترین ویژگی جذاب مردانه

حالا اگر صدای عمده خوشایندی ندارید نگران نشوید! چون بررسی‌های دیگر هم نشان داده که رایحه‌ای که از شما به مشام میرسد هم میتواند همین اطلاعات گفته شده را در اختیار دیگران بگذارد. خوشبختانه برای بویی که می دهید ترفندهایی وجود دارد!

بخوانید :  10 باور متداول و غلط زنها درمورد مغز مردها

 

هر دوی ویژگی‌های گفته شده می توانند به جنس مخالف این را القا کنند که خواستنی هستید یا نه!

 

دانشمندانی که روی این پروژه کار کرده‌اند فکر میکنند این یافته‌ها به علت تکامل‌ و تحول مثبتی هست که به افراد اجازه می دهد شما را از راه دور قضاوت کنند «در مورد ظاهر و صدا» و همینطور وقتی نزدیک شما میباشند از روی بویی که می دهید، درموردتان نظر بدهند. محققان در قبل دریافته بودند که افراد معمولا جذب کسانی می شوند که شبیه خودشان میباشند، اما این تحقیق اخیر گفته که افراد آنهایی را ترجیح می دهند که بویی متفاوت‌تر دارند!

بخوانید :  جذب معشوق با فنگ شویی

 

سرنخ‌های شنودی و بویایی، جداگانه یا با هم، روی دریافتی که ما از جذابیت یک فرد داریم، تاثیر زیادی میگذارند و بنابراین عقاید و رفتارها و واکنش ها نسبت به فرد مقابل، در درجه‌ی دوم اهمیت قرار دارند.

 


منبع

لطفا امتیاز خود را ارسال کنید

درباره ی علی

مطلب پیشنهادی

و بدترین خصوصیات اخلاقی متولدی 310x165 - بهترین و بدترین خصوصیات اخلاقی متولدین اردیبهشت ماه

بهترین و بدترین خصوصیات اخلاقی متولدین اردیبهشت ماه

خصوصیات اخلاقی متولدین اردیبهشت ماه تمامی خصوصیلات اخلاقی اردیبهشت ماهی های عزیز و همچنین تفاهم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

بیست + 11 =